נעים להכיר

מיכל מנור רואה עולם

היי, אני מיכל מנור

במקצועיעיתונאית, בלוגרית טיולים ומנהלת את קהילת בלוגרי הטיולים של ישראל לצד קבוצת טיולים בראש טוב. מנחה של פאנלים בכנסי תיירות ומנחה ומשתתפת בתוכניות טלוויזיה על תיירות וטיולים.

באישי – חובבת בתי קפה, ערים ואגמים.

באמנותי– אוהבת מפות, אמנות רחוב ומוזיקה.

בפרטי – נשואה ואמא לשני מתבגרים

מיכל מנור
מיכל מנור

ברזומה שלי תחקיר, עריכה ותסריטאות בטלוויזיה, שותפות בחברת משחקי מחשב  שפיתחה שני משחקים לבנות, כתיבה של הספר 'צעדים קטנים' על בילויים לאימהות ותינוקות, עבודה ככתבת תיירות בYNET וככתבת ועורכת במגזין 'הורים וילדים'.

את 'רואה עולם' הקמתי באוקטובר 2013 מתוך אהבה גדולה לתחום הטיולים ותיעודם ומתוך מטרה לזכור את הרגעים, קטנים כגדולים, של הטיולים שלי.

כיום רואה עולם הוא בלוג טיולים מבוסס, מוכר ומשפיע ומגזין תיירות עשיר בתוכן מקורי וייחודי, אשר מתמחה בגילוי והצגה של יעדים או אתרים חדשים לקהל הישראלי.

במסגרת הבלוג יצאתי למספר סיורי בלוגרים בחו"ל ושיתפתי פעולה עם מבחר גדול של חברות וגורמים מתחום התיירות.

במקביל לבלוג אני גם מנהלת של שתי קהילות  – קבוצת הטיולים "טיולים בראש טוב" וקהילת בלוגרי הטיולים הישראלים the Israeli Travel Bloggers group.

במסגרת פעילותי כבלוגרית וכמנהלת קבוצת בלוגרי הטיולים אני שותפה לכמה וכמה יוזמות מעניינות, בתוך ומחוץ למסך – כגון הפקת סרטון ווידאו "סו לואו קוסט", הנחיית פאנלים מטעם משרד התיירות בתערוכת התיירות הבינלאומית, הקמת אתר לקהילה, יוזמה של כנס בלוגרים ואקדמיה, הפקה של סיור בישראל למשלחת מהולנד, השתתפות בתוכניות טלוויזיה ועוד.

מיכל מנור כנס

מה תוכלו למצוא ברואה עולם?

וגם במה לטיולים מיוחדים

המגזין מהווה השראה ובמה לטיולים ומסלולים מיוחדים.

מעת לעת, אני נותנת במה לעסקים בתחום התיירות ומפרסמת פוסטים וראיונות של תוכן שיווקי בתשלום או תוכן ששייך לתוכניות של שיווק שותפים, זאת, מבלי לפגוע בDNA של הבלוג, באותנטיות ובערך לקוראים.

מזמינה אתכם לשוטט במגזין ולראות עולם ביחד איתי.
roaolam@gmail.com
050-7200081
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

הטבה מיוחדת

12% הנחה בביטוח הנסיעות לחו"ל

לורשה

מוזמנים להמשיך לראות עולם

הצטרפו לרשימת התפוצה

וקבלו למייל דיוורים עם:

המלצות על יעדים ומקומות נחמדים

מידע על מסלולים והשראה לטיולים