גלית רייסמן – סיורי אופנה, עיצוב וסטייל

17/11/2021
גלית רייסמן סיורי אופנה וסטייל בתל אביב

TLVstyle – סיורי אופנה ועיצוב בתל אביב ורחבי הארץ

הסיורים מביאים בשורת עיצוב חדשנית, נקודת מבט ייחודית על ההון האנושי ופותחים צוהר לאופנה בת קיימא מנקודת מבט מקומית

 

מה הרקע שלך?

כיזמת אופנה אני מביאה איתי ניסיון עשיר בתחום יצוא מעצבים ישראלים בשווקים בינלאומיים, ניהול והובלה של פרוייקטים בתחום המדיה ואוצרות תוכן.

בשנת 2011 החלטתי לצאת לדרך עצמאית ולשלב 20 שנות ניסיון בקהילות הקריאטיביות ולחבר בין התשוקה לאופנה ואהבה הגדולה לעיר תל אביב. לאורך כל השנים ניהלתי והובלתי אנשים רבים בפרוייקטים בהם לקחתי חלק ותמיד הפאן האנושי ריתק אותי. החיבור לעולם האופנה הגיע בדמות סיפורי חיים ובכך בהסבה מתחום היצוא לתיירות-האופנה בחרתי להסב את מכירת המוצרים למכירת סיפורים ולקדם את ההון האנושי הפועל בתעשיות הקריאטיביות במדינת ישראל דרך חוויות תוכן למאחורי הקלעים.

 

כיצד התחלת ליזום ולהוביל סיורי אופנה?

הייתי חלוצה בתחום סיורי האופנה בישראל. הרעיון היה מאד חדשני לפני עשור והגיע אלי כהארה טבעית שחיברה את התשוקות הגדולות ביותר שלי: קהילת היוצרים הישראלים, לקוחות בינלאומיות מהעולם והעיר תל אביב עם האנרגיה הקריאטיבית הייחודית שלה.

העסק שלי, TLVstyle, התחיל מתוך חזון מאד ברור וגדול בעבור היוצרים והיציאה לדרך היתה טבעית ומלאת תשוקה. שלב אחר שלב חינכתי את השוק ואת עולם התיירות לשלב את הסיורים האלו בתוכניות אירוח ולאפשר לקהלים חדשים לחוות ולהיחשף לעולם תוכן חדש של אופנה איטית, יזמית וחדשנית בישראל.

יש לי גאווה גדולה להיות חלוצה בתחום, שחינכה ובנתה מודעות בקרב קהלים ישראלים ובינלאומיים.

לאתר של TLVstyle

 

אלו סוגי סיורים יש לך?

הסיורים הם בהתאמה אישית כך שקשת הסיורים בתחום התרבות מגוונים ומשתנים בהתאם לפרופיל הלקוחות. הסיורים מתמקדים ברובם בעולם האופנה ממנו צמחתי ובכל מקרה תמיד כוללים מפגשים עם יוצרים מתחום האופנה והטקסטיל, אולם לאורך העשור התרחב למנעד רחב יותר, הנוגע בשדות העיצוב והאומנות לכדי שיח מעמיק ואינטגרלי.

אפשר למצוא סדרות סיורים של שכונות העיר תל אביב, סיורי תוכן דוגמת "אופנה ומגדר", "קראפט למול חדשנות טכנולוגית", אופנה בת קיימא, סיורים ייעודים ליום האישה הבינלאומי, אירועי תוכן של יוצרים "מדברים אופנה", סיורים על גלגלים שיוצאים מחוץ לת"א לאזורים חדשים ומפתיעים דוגמת רמת השרון וויתקין ופרדס חנה כרכור. כל סיור תמיד יציע נקודות מבט חדשות ורבודות לתוך התעשייה המקומית.

הסיורים מתקיימים בשפה העברית והאנגלית בעבור פרטיים (אורח בודד או זוג), משפחות, קבוצות נשים, מפגשי מעצבות פנים ואדריכליות מטעם חברות עיצוב לסיורי השראה ועד קהלים בינלאומיים, עיתונות זרה, ומשלחות של פדרציות יהודיות מרובות משתתפים.

 

 

מה מייחד אותם?

הסיורים מביאים בשורת עיצוב חדשנית, נקודת מבט ייחודית על ההון האנושי ופותחים צוהר לאופנה בת קיימא מנקודת מבט מקומית. כל הסיורים מתמקדים בביקור יוצרים בסטודיו ובחללי העבודה שלהם, לנקודת מבט של "מאחורי הקלעים", בצידי דרכים, מקומות שלרוב הקהל לא מגיע לבדו, כשהשיא הוא אירוחים בבתים פרטיים של היוצרים המהווים גם חללי עבודה, ולסירוגין משולבי חוויות קולינריות.

הסיורים, כאמור, מציעים הזדמנות לגלות את התרבות המקומית באמצעות מפגשים עם יוצרי האופנה ומפגש עם המסורתי והעכשווי, כאשר מקוריות ומקצועיות השירות זיכתה את TLVstyle בשני פרסים יוקרתיים. האחד פרס “Best Tailor-Made Tour Company” לשנת 2021 ובשנת 2017  על ידי Creative Network Award, וזה הדירוג הגבוה ביותר על ידי לקוחות בינלאומיים ב TripAdvisor.

 

מי קהל היעד?

כל אדם סקרן לתרבות ולחברה. לסיפורי מקום, שאוהב אסתטיקה ולייף-סטייל. שחוגג אופנה ועיצוב, שמעריך יצירה מקומית ורוצה להתחבר לנקודת מבט של עולם האופנה והעיצוב הישראלי.

 

מה הדבר שאת הכי אוהבת במהלך הסיורים?

המפגש של הלקוחות עם היוצרים, הרגש שנפתח, השיח שמתקיים, החיבורים שנעשים.

הקהל הבינלאומי מגיע כקהל שבוי. ציוני, אוהד, צמא לתמוך ולפרגן. אני רואה בקהל הישראלי קהל יותר מאתגר. שאוהב לקנות בחו"ל, שקונה בקלות ברשתות ובסיורים קורה קסם כשהם נחשפים לערכים דוגמת אופנה בת קיימא, אופנה איטית, מגמות וטרנדים, אתגרים והצלחות של השוק המקומי ולומדים על זוויות של יזמות בתחום האופנה. המפגשים פותחים את התודעה ואת הלב והם לא רק חוגגים את הבגד והאובייקטים, אלא את הנרטיבים המקודדים בהם. וזה מרגש אותי לראות קהל נפתח, סקרן, אוהד ומכבד.

גלית רייסמן סיורי אופנה וסטייל בתל אביב

 

מה עוד יש לך בארסנל?

הרצאות בנושא של "היזמים החדשים" בראי עולם האופנה, אירוע תוכן משולבי יוצרים ישראלים תחת הקונספט "מדברים אופנה", בקנה כמה תערוכות עליהם עובדת בימים אלו ובעקרון לאורך כל העשור האחרון אני רואה עצמי כאוצרת תוכן ויוצרת חוויות, כך שאני פתוחה לעבוד עם לקוחות על תכנים ייעודים לחברות ולקהילות שלהם בהתאם לערכי לקוח. דוגמאות לארסנל אפשר לראות באתר www.tlvstyle.com

 

כיצד עברה עליך תקופת הקורונה?

הקורונה תפסה אותי בהפתעה עם שנה מלאה באירוחים שהתבטלו בהינף יד. אני זוכרת שכבר בסגר הראשון בחרתי לשמור על אנרגיה של עשייה כשפתחתי את הקהילה בפייסבוק: TLVstyle doing good together  שצמחה אורגנית והיוותה קרקע מקסימה לשיח ושיתוף. זו היתה למעשה הפעם הראשונה שכתבתי לקהלים בעברית והרגיש לי "חזרה הביתה". הצלחתי לשמור על קשר עם לקוחותיי בחו"ל והובלתי הרצאות וסיורים וירטואלים, בצד חשיפה וירטואלית לקהלים מקומיים דוגמת עיריית רמת השרון, בית הספר תילתן, בצלאל ועוד. נהנתי לגדול עם הקהל המקומי וליצור חוויות תוכן לתיירות הפנים. התקופה הייתה מעניינת ומאתגרת לפרקים, אבל הצלחתי לייצר אנרגיה של עשייה וזה שמר אותי שמחה ומחוברת לחזון שלי.

 

מהם החלומות שלך לשנה הקרובה?

לראות את עולם התיירות חוזר לעצמו ואני יחד איתו עם העשייה העשירה והאירוחים המרתקים.

מגיפת הקורונה חידדה את החושים שלי, נתנה לי קרקע ליצירתיות ואני שמחה שלא קפאתי על השמרים, אלא נעתי והתפתחתי עם השוק המקומי, תוך שמירת הקשר עם קהלים בינלאומיים בערוצים הדיגיטליים.

יש לי כמה חלומות שמתגלגלים איתי כמה שנים ואני מאחלת לעצמי שבשנת 2022 אצליח אולי להנביט אותם. חלום ל table book על עולם האופנה מנקודת המבט הייחודית שלי ורעיון גדול מבוסס טכנולוגיה, שאולי אצליח להרים את הכפפה כבר בשנה הקרובה להתחלת התחקיר. אולם האתגר הגדול הוא עדיין שילוב בין הקריירה המקצועית לקריירת האמהות. אני אמא יחידנית לשתי ילדות קטנות ומאד מחוברת לתפקיד שלי כאם והנוכחות שלי מלאה, כך שמאמינה שהדברים יבשילו בזמן הנכון וכרגע מתמקדת בעיקר בחיזוק העסק יחד עם התחדשות עולם התיירות הנכנסת לישראל.

 

האתר של TLVstyle

 

טרמינל » אינדקס יזמי תיירות » גלית רייסמן – סיורי אופנה, עיצוב וסטייל

תגובות פייסבוק

לקריאה נוספת

Leave a Comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

הטבה מיוחדת

12% הנחה בביטוח הנסיעות לחו"ל

לורשה

מוזמנים להמשיך לראות עולם

הצטרפו לרשימת התפוצה

וקבלו למייל דיוורים עם:

המלצות על יעדים ומקומות נחמדים

מידע על מסלולים והשראה לטיולים