הכירו את החברה שתעשה לכם סדר בנוגע לאשרת הכניסה החדשה לאירופה

25/08/2022
ויזה לאירופה ETIAS

דרישות הכניסה לאירופה הולכות להשתנות בקרוב וחשוב מאוד להיות מעודכנים בשינויים שעומדים לבוא בשביל תכנון הנסיעות בעתיד. ריכזנו בשבילכם את כל המידע על אשרת הכניסה החדשה שנדרשת ואת החברה שדרכה מומלץ להוציא את האישור הזה.

מהי אשרת כניסה ETIAS?

ישנן מדינות בעולם שדורשות אישור כדי לאפשר כניסה למבקרים ומטיילים. עד עכשיו בכל יעד באירופה הכניסה אופשרה בלי צורך באשרת מעבר או כניסה אבל בשנים האחרונות התהוותה תכנית להקמת מערכת אלקטרונית לאשרות הכניסה למדינות מסוימות באירופה.

אשרת הכניסה הזאת נחשבת לסוג של ויזה, ומאמתת את הפרטים של הנוסעים על מנת לאפשר להם מעבר בטוח לתוך ובין מדינות אירופה הנמצאות באזור שנגן באירופה.

 

למה צריך ויזה לאירופה?

אם זאת הפעם הראשונה שאתם שומעים על ויזה לאירופה אל תדאגו, רוב האנשים לא מעודכנים על המדיניות החדשה שעוד לא נכנסה לתוקף.

ההחלטה על דרישת ויזה לביקור במדינות באירופה בוצעה עקב המצב הביטחוני ההולך ומתדרדר במדינות אירופה. מלבד גלי ענק של מהגרים שפקדו את גבולות מדינות אירופה בשנים האחרונות ישנם גופי טרור הפועלים באירופה למטרות פוליטיות ואידיאולוגיות.

מטרת הויזה היא לאפשר ולהבטיח ביטחון מוקפד יותר ומעקב מסודר יותר אחרי הבאים וההולכים מהמדינות האירופאיות האלו ומספר מדינות בעולם יידרשו בעתיד להציג אשרה מהסוג הזה על מנת לבקר ולעבור דרך מדינות באירופה.

ישראל היא אחת מהמדינות שיידרשו בעתיד להציג אשרת מעבר וכניסה ולכן בתכנון הטיול שלכם, הוצאת ויזה לאירופה צריך להיות הדבר הראשון שתעשו, כדי להבטיח מעבר חלק ובלי עיקובים בגבול. לויזה הנדרשת קוראים ויזת ETIAS.

 

ויזת ETIAS

כמו שאמרנו קודם אשרת הכניסה לאירופה היא סוג של ויזה, וקוראים לה ויזת ETIAS. ETIAS הן ראשי התיבות למושג European Travel Information and Authorization System. בתרגום חופשי המשמעות היא מערכת המידע ואישור הנסיעות האירופאית.

המטרה היא להשתמש במערכת ממוחשבת לחלוטין, שתצליב בין מערכות מידע ותוכל לאמת זהויות ולאשר כניסה בלי להתעסק בתהליך ארוך ומסורבל של זיהוי וסינון.

בגלל שמדובר במערכת משוכללת שהדרישות ממנה הן דיוק ומהירות, בנוסף לשימוש במספר מאגרי מידע על מנת לאמת במהירות מידע, הדרישה עוד לא נכנסה לתוקף, אך צפויה להתחיל לפעול כבר בשנה הקרובה.

 

מתי הדרישה לויזה נכנסת לתוקף

במקור הויזה הייתה אמורה להיכנס לתוקף כבר בשנת 2021 אך נתקלה במספר עיקובים וצפויה כרגע להיכנס לתוקף בשנת 2023. התאריך הזה עלול גם להשתנות בהתאם לאילוצים מסוימים, אך מומלץ כבר עכשיו להיות ערניים לדרישה הזו ולתאריכי נסיעה משוערים לאירופה, כדי שתוכלו לדעת מראש אם תדרשו להוציא ויזה כזו.

כשהיא תכנס לתוקף הדרישה תהיה כמו לכל ויזה, ונוסעים לאירופה יצטרכו להוציא את הויזה לפני הנסיעה על ידי מילוי טופס והגשתו. כדי שהתהליך יהיה מהיר ופשוט יותר מומלץ לישראלים להשתמש בחברה המתמחה בהוצאת הויזה הזו, חברת ויזה לאירופה ETIAS.

 

איך מוציאים ויזה לאירופה?

כשהמערכת תתחיל לפעול ותתחיל הדרישה לויזה לאירופה כל מי שירצה לבקר או לטייל באזורים האלו באירופה יצטרך למלא טופס מקוון. הטופס יכלול את כל הפרטים היבשים שויזה דורשת, כמו שם מלא, תאריך לידה, מספר תעודת זהות, אופי ואורך הביקור וכו'.

בנוסף, ישראלים ידרשו לדווח על פרטים נוספים כמו מצב בריאותי, מספר שאלות אבטחה, ותכנון הנסיעה המלא (כולל מעבר ממדינה למדינה).

לאחר הגשת הטופס הפרטים יעברו תהליך בדיקה ואישור ותשובה תתקבל תוך מספר דקות ועד 48 שעות. חשוב מאוד למלא את הטופס כמו שצריך כדי למנוע בעיות בקבלת האישור, ולכן מומלץ לפנות לעזרה מחברה המתמחה בסוג הויזה הזאת, ויזה לאירופה ETIAS.

 

חברת ויזה לאירופה ETIAS

בין המדינות שיידרשו להציג ויזה עם הגעתם למדינות מסוימות באירופה נמצאת ישראל, ולכן בקרוב כל ישראלי המתכנן נסיעה או ביקור לאחת או יותר ממדינות אירופה הדורשות ויזה בכניסה לגבול יצטרך למלא טפסים ולהגישם.

במצבים כאלה לא תמיד ברור עם מי צריך לדבר ומול מי ממלאים את כל הטפסים, ואיפה ניתן למצוא את הטפסים הנדרשים. בנוסף לכך תיווך מול הרשויות השונות תמיד עוזר לזרז תהליכים ולקבל מענה מהיר יותר לגבי אישור או דחיית הויזה.

במיוחד בגלל שמדובר בסוג חדש של ויזה שעוד לא נכנסה לתוקף צפויה להיות תקופת הסתגלות ארוכה לכל המבקרים והמטיילים המתמודדים עם הוצאת הויזה בפעם הראשונה, ועומס על שרתי האתר אליו הטופס מוגש. לכן ליווי על ידי חברה ייעודית יחסוך לכם המון כאב ראש והתעסקות מיותרת.

לוגו חברת ויזה לאירופה ETIAS

לוגו חברת ויזה לאירופה ETIAS

 

יתרונות של הוצאת ואישור דרך חברת ויזה לאירופה ETIAS

מלבד העזרה שתקבלו בהגשת הטופס וליווי בתהליך המילוי וקבלת האישור יש לישראלים המון סיבות להשתמש בחברת ויזה לאירופה ETIAS על מנת להוציא אשרת כניסה לאירופה. ריכזנו בשבילכם כמה יתרונות לשימוש בשירות המעולה של החברה:

  • הנגשת הטופס לישראלים – מכיוון שהרבה מדינות יידרשו בקרוב למלא טופס להנפקת ויזה לאירופה הטופס יהיה באנגלית ולא פשוט למילוי. ישנם גם דרישות החלות על ישראלים לדוגמא שאינן חלות על מבקרים ממדינות אחרות. כדי לקבל סיוע מהנגשת שפת הטופס לישראלים ועד הסברה על הפרטים המדוייקים שחלים על ישראלים מומלץ להיעזר בידע של החברה.
  • תמיכה 24/7 בעבודה עם החברה תוכלו לקבל תמיכה טכנית ותמיכה בשטח על ידי החברה, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

הזמינות הגבוהה רלוונטית במיוחד אם במקרה שוכחים להוציא ויזה עד הרגע האחרון, כך תוכלו לקבל עזרה במילוי הטופס גם באמצע הלילה, או אם מסיבה כלשהי נתקלים בבעיה לאחר הנחיתה באירופה, תוכלו לפנות למוקד בלי חשש מהבדלי השעות או זמן הנחיתה שלכם. החברה תעמוד לשירותכם בכל עת ובכל מצב.

  • עזרה במילוי הטופס – במקרים מסויימים ישראלים יתבקשו למלא יותר פרטים ממה שמבוקש בדרך כלל, מכל מיני סיבות. החברה בקיאה בכל הדקויות והדרישות האפשריות ויכולה לעזור לכל ישראלי במילוי הפרטים המתבקשים והבנת משמעותם.
  • אתר מיוחד לישראלים – לחברה יש אתר עם כל המידע הרלוונטי ויותר, הכתוב בעברית ומכיל מידע רלוונטי לישראלים. תוכלו למצוא את כל המידע שצריך כדי להבין את דרישת הויזה לאירופה ועוד, ומידע שרלוונטי רק לישראלים שחשוב לדעת. לאתר ויזה לאירופה ETIAS הקליקו כאן.
  • חווית משתמש נוחה וידידותית לכל גיל – חוץ מכל המידע שיש באתר לישראלים שמתכננים נסיעה עתידית לאירופה, האתר והשירות שהחברה נותנת קל ופשוט לניווט.

בין אם מתכננים נסיעה עסקית, טיול משפחתי, או גיחה לאירופה לפני הגיוס, השירות נוח ומובן לכל גיל והמידע נגיש וקל להבנה. בלי קשר לבקיאות בנסיעות ונסיון בטיסות לחו"ל תוכלו למצוא את המידע שאתם צריכים במהירות ובקלות.

 

לסיכום

בקרוב כל מה שהכרנו בנוגע לטיסות לאירופה עומד להשתנות, ולכן מומלץ מאוד להשתמש במורה דרך בקיא בשינויים כמו חברת ויזה לאירופה ETIAS. בליווי הצמוד והזמינות הגבוהה תוכלו להוציא ויזה בדרך הפשוטה והמהירה ביותר, ובנוסף להבין את כל הנסיבות סביבן תדרשו להוציא ויזה, המדינות להן זה רלוונטי באירופה, ובעיקר לא לדאוג וליהנות מהנסיעה שלכם.

גילוי נאות: הכתבה הוכנה בשיתוף פעולה בתשלום עם חברת ויזה לאירופה ETIAS

תגובות פייסבוק

לקריאה נוספת

Leave a Comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

הטבה מיוחדת

12% הנחה בביטוח הנסיעות לחו"ל

לורשה

מוזמנים להמשיך לראות עולם

הצטרפו לרשימת התפוצה

וקבלו למייל דיוורים עם:

המלצות על יעדים ומקומות נחמדים

מידע על מסלולים והשראה לטיולים