לונדון למתקדמים – חלק ב

אוקטובר 27, 2013
לונדון
יום חמישי –  עוד מעט הנה ירד פה גשם. בוא ונשאר בחוץ….
יי

יי

מתעוררים ליום גשום. איזה כייף, יש לי תוכנית במיוחד ליום כזה!!!!

היום כולי נרגשת, כי הולכים ל'חוויית המוזיקה הבריטית' ואמא תוכל להתייחד שעות עם חבריה פול, ג'ורג' ודייויד….
הנסיעה בתחתית לצפון גריניץ' ארוכה, אבל המתחם של הO2 חדשני ומלהיב מאד את הילדים. חבל שאינני יכולה לומר כך גם על מוזיאון הרוק.
אמנם מקום מאד מושקע ויפה, עם אטרקציות משפחתיות חביבות (למשל תא שבו בוחרים מוזיקת ריקודים כלשהי, כגון דיסקו, רוקדים לצליליה בעזרת הדרכה של רקדנית מצולמת ואח"כ אפשר לראות את כולנו עושים  מעצמנו צחוק על גבי מסך….  )

 

 

אבל אני ציפיתי לשמוע במשך כמה שעות את המוזיקה האהובה עלי ובמקום זה זכיתי להמון המון טקסט ומידע מצולם (כנראה הזכויות לשירים עלו יותר מדי כסף).
בקיצור מתאים מאד ליואב קוטנר או למשפחות עם מתבגרים שנהנים מכל מה שקשור למוזיקת רוק.
בשורה התחתונה: נרשמה אכזבה קלה במחוזותינו, או כפי שקורא לזה מוריסי: disappointed

 

 

אוכלים ארוחת צהרים יפנית יקרה במתחם (המסעדות בלונדון מאד יקרות ומומלץ להתארגן מראש על סנדוויצ'ים או אוכל מוכן בסופרמרקטים), אבל הפעם לפחות טעים ומעניין כי מדובר בסושי על מסוע.
בחוץ עדיין גשום ומחליטים לנסוע למוזיאון המדע.

 

במוזיאון המדע, הקטנה, שוב, רעבה, אני זקוקה לקפה ולכן מחליטים על פיצול כוחות. האבא והבן יוצאים לסיור במוזיאון, בו מתקיימת תערוכת חלל מאד שווה ואילו אני והעלמה אוכלות ומבלות במתחם האינטרקטיבי של המקום.

 

אליבא דה בני ואביו – מוזיאון מוצלח ביותר!!!!!

ביציאה מהמוזיאון אנו מתבשרים כי השמיים התבהרו ואפשר ללכת ברגל לתחתית, במחטף מהיר אני מנווטת את כולם לחצות את גני קנסינגטון וכך זוכה לקורטוב 'פארק לונדוני אחרי הגשם' שכה אהוב עלי, כולל הפסל של פיטר פן.

מפגש עם פיטר פן

 בערב אנחנו מבקרים באיזור המסעדות החמוד שליד התחנה שלנו (BELLSIZE PARK) ודוגמים מסעדה מרשת 'פיצה אקספרס' הידידותית לילדים.

פינת השיר היומי: בהשראת מוזיאון המדע – האם יש חיים על מרס?

עע

יום שישי – קפה ומאפה, נמר בא לתה ולסיום ג'ירף על מטאטא?

היום הוא היום האחרון לשהותנו בלונדון ועלינו להספיק שוק אחד לפחות.

השוק שנבחר הוא ספיטלפילדס במזרח לונדון (תחנת הגעה: Liverpool Street Station)
אני מאד אהבתי את השוק – גם את השילוב של מבנה חדש בתוך המבנה הישן המקורי וכל הפיתוח שנעשה באיזור וגם את השוק עצמו, שכולל ביום שישי בעיקר בגדים, תכשיטים ואיזור של אספנים, המציגים לראווה תקליטים וCD. אם כי היה מאד מוזר שרב המוכרים הם סינים, קצת נתן תחושה שגם כל ההיצע בשוק made in china.

עע

מה לבחור?אהבתי גם את החנויות הקבועות בשוק, עם אווירה מאד חזקה של רטרו. ואנחנו משפחה שמאד בעניין של רטרו.

וכמובן אי אפשר להתעלם משפע בתי הקפה והמסעדות ואכן לאחר הביקור בשוק, עצרנו באחד מבתי הקפה להתרעננות.

 אחרי השוק פננו מועדות למוזיאון הילדות בbathenal green, על המפה זה נראה ממש קרוב לשוק ולפיכך פצחנו בצעדה רגלית. אלא שהמרחק ארוך וחולף באיזור לא ממש חביב של לונדון. לילדים היה קצת קשה לחוות את הפן הזה של העיר, רגע לפני שהם נשברו הגענו למוזיאון.

אגב, אפשר להגיע למוזיאון גם בCentral Line לתחנת Bethnal Green

המוזיאון מקסים!!!! הבן והאב סיירו בכל המוזיאון ונהנו מאוסף הצעצועים המרשים, אני והקטנה התבייתנו על תערוכה מקסימה המתבססת על הספרים של ג'ודית קר, סופרת בריטית מוערכת שכתבה את The Tiger Who Came To Tea ספר ילדים אנגלי מפורסם משנות השבעים שהפך להצגה שרצה עד היום.מסיימים את המוזיאון וכבר אחה"צ. אני חייבת לסיים את פרק לונדון עם ביקור בהמפסטד הית'. עד שאנחנו מגיעים בחזרה להמפסטד הילדים כבר רעבים, מבטיחים להם שנמצא משהו לאכול בדרך לפארק והדבר היחידי שמוצאים הוא גלידה, נתפשר על גלידה?????

יי

 


עע

מלקקים גלידה בפארק היפה, אבל הרעב לא עובר ולכן מטיילים רגלית בשכונת המפסטד עד לאיזור המסעדות 'שלנו' ומסיימים את פרק לונדון הקצר בסניף נוסף של גי'רף.
ככ

ככ

ככ

מחר ממשיכים לכפר. הצטרפו אלינו.

עע

רוצים לקרוא עוד?

תגובות פייסבוק

השאר תגובה

אשמח גם להצטרף לרשימת התפוצה

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com

מוזמנים להמשיך ולראות עולם

 

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו: 

 

מידע על  מסלולים ויעדים

 

סיפורי מסע מיוחדים

 

עדכונים על הטבות ומבצעים

תודה על הרשמתך! כדי להצטרף לרשימה יש לאשר את המייל שנשלח אליך ברגעים אלו ממש